Rogobete: Prioritatea la RMN și CT pentru pacienții oncologici
Pacienții bolnavi de cancer vor beneficia în continuare de prioritate la investigațiile imagistice de înaltă performanță, a declarat ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete. Potrivit oficialului, citat de Adevărul, rapiditatea cu care pacienții oncologici primesc servicii precum...